Připravujeme:

18.01.2014 - Maškarní bál Více

Proběhlé akce:

17.10.2013 - Legendy se vrací Více

14.01.2012 - Evil Melodic Metal Fest VII Více

25.12.2011 - Robot Santa Meets Underground Více

14.10.2011 - Punkový večer Více


Hlavní sál a salónek Stodola

Restaurace nabízí možnost uspořádat různé akce jak již slavnostní, tak i hudební. K tomuto účelu slouží menší salónek Stodola s kapacitou max. 50 osob, který se výborně hodí především pro menší rodinné oslavy. Dále se zde nachází Velký sál s kapacitou max. 100 sedících lidí, ale vzhledem k tomu, že je zde možno uspořádat i hudební akce, může být kapacita samozřejmě navýšena. Sál je vhodný pro uspořádání maturitních večírků, svateb, větších oslav, předváděcích či firemních akcí, školení a koncertů.
Ve fotogalerii si můžete prohlédnout, jak by mohla vypadat vaše slavnostní tabule. Kompletní nabídku úprav tabulí najdete přímo v katalogu, který je k dispozici přímo v restauraci. Prohlédnout si můžete i fotografie z proběhlých hudebních akcí.Podmínky provozu sálů

Za pronájem sálu nic neúčtujeme, pouze v případě konzumace vlastního alkoholu je nutno od nás odebrat min. množství na osobu: 2dcl tvrdého alkoholu nebo 4dcl vína.
Pokud si zákazník přinese své vlastní pochutiny v množství povoleném obsluhou, účtuje se menší manipulační poplatek.
Po 23. hodině je možné prodloužit otevírací dobu za příplatek 100kč za každou servírku.
Během oslav poskytneme vlastní kuchařku, která připraví veškeré z dohodnutých jídel, studených mís či jiných chuťovek. Menu si můžete vytvořit přímo na místě při objednávce sálu.

Zavolejte, případně se osobně přijďte informovat a dohodnout. Budeme se na vás těšit
„Vždy odpouštějme svým nepřátelům, nic je nedokáže víc rozzuřit.“ Oscar Wilde